Малювання кольоровим піском, трафарети, заготовки

Телефонуте — 098 635-02-14 , 063 332-87-58

Інтернет магазин Art-Pesok — це найкращий помічник для батьків і власників творчих острівців в торгових центрах. Тут ви можете знайти широкий асортимент трафаретів для малювання кольоровим піском і наборів для дитячої творчості. Купити заготовки можете як оптом так і вроздріб і доставка замовлення здійснюється по всій Україні.

Магніти Листівки Мандала Фоторамки Годинники Розмір 40*30 Розмір 30*26 Розмір 22*26 Розмір 15*26 Розмір 13*22 Розмір 11*17 Пісок Пакети Рамки
уточка
Размер 12*8 см.
16 грн.
уточка
Размер 10*17 см.
22 грн.
пони с подарком
Размер 10*17 см.
22 грн.
рокабил
Размер 12*8 см.
16 грн.
рокабил
Размер 10*17 см.
22 грн.
рокабил
Размер 22*26 см.
15 грн.
рокабил
Размер 30*26 см.
20 грн.
рокабил
Размер 15*26 см.
12 грн.
рокабил
Размер 13*22 см.
9 грн.

Що таке пісочна анімація?

Це барвисте і захоплююче заняття, яким обов’язково зацікавиться ваша дитина.

Проста і зрозуміла інструкція.

Малювання дітьми піском на трафаретах з сюжетом відомих і популярних героїв дозволить розвинути фантазію. Цим заняттям ви можете займатися на розвиваючих курсах, в торгових центрах і навіть самостійно вдома. Познайомте дитину з пісочною анімацією, нехай вона регулярно грає з піском. Дозвольте їй відчути в цій грі свободу дій, нехай вона стане головним героєм цієї гри. Програючи і промовляючи те, що дитина зображує на папері, це сприяє поліпшенню промови і накопиченню словникового запасу.

Повірте ці забавні заняття не залишать байдужими нікого. Вони допоможуть також розвинути увагу і посидючість, але так само вони подарують море позитивних емоцій для дорослих. Адже розмальовувати трафарети кольоровим піском можуть навіть дорослі. Організовуються цілі майстер класи для дорослих з малювання кольоровим піском. В якості сюжетів на трафареті використовують мандали, натюрморти або пейзажі. За заняттям пісочною анімацією ви не помітите як проходять годинник, а ваша дитина протягом тривалого часу буде зайнятий захоплюючою, безпечною і розвиваючою справою. Розмальовуйте картини всією сім’єю, це дозволить дитині відчути себе в команді. Намагайтеся уникати колючих зауважень з приводу малювання дитини, це може боляче і надовго травмувати психіку дитини.

Важливо зауважити, що малювання кольоровим піском матиме позитивний вплив не тільки на моторику ручок у дитини, але і поліпшить її зорово-моторну координацію. Даруючи дитині радість гри з кольоровим піском, ви відкриваєте перед нею новий дивовижний світ, збільшите її творчий потенціал і творче самовираження. Розвиваючи одночасно витримку, ви помітите прогрес в щоденній поведінці дитини. Розвиток за допомогою піску дозволить дитині виконувати щоденні завдання більш акуратно, самостійно без допомоги батьків, закінчувати початі справи.

Адже малюючи піском на трафареті, дитина не просто розмальовує улюбленого героя, а й створює цілу історію за допомогою фону картинки. Дитина сама вирішує яким буде фон його трафарету. Це може бути небо або пляж, прогулянка в саду або великому місті. Домальовуючи самостійно елементи на заотовці, дитина сама визначає сюжет своєї казки. Багато батьків думають, що малювання кольоровим піском це важке заняття для дитини. Але наш інтернет магазин пропонує заготовки різного рівня складності. Тут ви можете знайти трафарети для дітей від 2 років.

Гипсовые фигурки
Контакты

Телефон -
063-332-87-58

Почтовый ящик -
i@art-pesok.com.ua

Информация
Внимание минимальный заказ на сайте - 100 грн.

При заказе от 500 грн. действует скидка - 5%.

При заказе от 1000 грн. действует скидка - 10%.

При заказе от 2000 грн. действует скидка - 15% .

Возможно размещение Ваших логотипов на трафареты и обработка рисунков под заказ.
Мы на Facebook